OXFORD
KIDZ

ANGIELSKI
DLA MALUCHÓW

Angielski z OXFORD KIDz to doskonały sposób na wkroczenie w pełen magii swiat języka angielskiego dla Najmłodszych.

ZAPRASZAMY DZIECI JUŻ OD 3 ROKU ŻYCIA

Image

PRZYJAZNE KURSY

Pełne zabawy, przyjazne kursy, opracowane przez specjalistów z Oxford University w dziedzinie nauczania najmłodszych, dają wiele radosci zarówno Małym Uczestnikom, jak i ich Rodzicom. Wykorzystując naturalną zdolność Twojego Dziecka do uczenia się, pomagają kształtować osobowość i intensywnie wspierają dynamiczny rozwój dziecięcego umysłu.

ATMOSFERA ZABAWY

Dzieci posiadają niesamowite zasoby energii, dlatego najlepszą formą nauki jest dla nich zabawa, ruch i muzyka. Dla Dziecka źródłem radości jest też samo mówienie w innym języku. Rozumienie słów, poleceń i zwrotów w języku obcym odbywa się w atmosferze zabawy. Dzieci doskonale przyswajają dźwięki i melodię innego języka, deklamując rymowanki, wierszyki i śpiewając wesołe piosenki. Ponadto, podczas gier i zabaw językowych Dziecko rozwija umiejętności interpersonalne, ucząc się pracy w grupie.

NOWE UMIEJĘTNOŚCI

Nowe umiejętności i zaprzyjaźnienie się z językiem obcym, dodadzą Dziecku pewności siebie, jak również ułatwią mu dalszą naukę, kiedy zacznie chodzić do szkoły. Wykorzystaj okazję, by rozwinąć osobowość i talenty Twojego Dziecka.
Image

ZAPISZ DZIECI DO OXFORD KIDZ

OXFORD
KIDz
dla dzieci 3-6 lat

SUPER
KIDz
dla dzieci 7-9 lat

ANGIELSKI SKUTECZNIE

Znajdź nas!