OXFORD KIDZ

Angielski dla dzieci od lat 3 do 6
(grupy osobne wiekowo)

Image

RODZAJ KURSU

Image

OXFORD KIDz

DLA KOGO?

Image

dzieci
przedszkolne

WIEK

Image

3-6 lat

INTENSYWNOŚĆ

Image

2x lub 1x w tygodniu

1

DOSKONAŁY START

OXFORD KIDz to doskonały start dla Twoich Dzieci. Zapraszamy na kursy języka angielskiego dla dzieci od 3 roku życia. Opracowane przez specjalistów z Oxford University w dziedzinie nauczania najmłodszych, dają wiele radości zarówno Dzieciom jak i Rodzicom.
2

ZABAWA

Dzieci przez zabawę, muzykę, piosenki i wiele innych atrakcji poznają, jak bardzo przyjemny jest język angielski. Uczą się szybko i łatwo w przyjaznej atmosferze, w sposób naturalny, naśladujący uczenie się języka ojczystego.
3

SZYBKI ROZWÓJ

Udowodniono naukowo, że dzieci uczące się drugiego języka rozwijają się szybciej intelektualnie i są bardziej otwarte na świat. OXFORD KIDz to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu dziecku na początek przygody z angielskim.

Jak uczymy dzieci?

SCHOOL OF ENGLISH ma ponad 25-letnie  doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Nasi lektorzy, pod opieką Dyrektora Szkoły, mgr filologii angielskiej Bożeny Sosnowskiej, dbają o to, by każde zajęcia były dla dzieci prawdziwą przyjemnością i odkrywaniem czegoś nowego.
 
Zajęcia prowadzą utalentowani, profesjonalni lektorzy, którzy są ekspertami
w nauczaniu dzieci i doskonale rozumieją ich wyjątkowe potrzeby. Dzieci uczą się
w małych grupach, dobranych wiekowo i pod względem umiejętności.

Zapewniamy doskonałe warunki do nauki i zabawy w nowocześnie wyposażonych, przestronnych salach w centrum miasta. Korzystamy z najlepszych materiałów, dostosowanych do zainteresowań najmłodszych.

ANGIELSKI SKUTECZNIE

Znajdź nas!