ANGIELSKI NIEMIECKI HISZPAŃSKI FRANCUSKI ROSYJSKI

- skutecznie
- nowocześnie
- interaktywnie

Dołącz do nas już dziś! 
Zadzwoń, aby uzyskać
więcej informacji.
Image
Image

Witamy w

 • Chcesz MÓWIĆ po angielsku?
 • Chcesz się przełamać, a nie załamać, jak ktoś zacznie do Ciebie mówić w obcym języku?
 • Chcesz powiedzieć coś więcej niż tylko ‘Yes… yyyyyyy…hm… Wait! i przestać gorączkowo szukać w Google Translate?)
 • Chcesz mieć kontakt z żywym językiem?
 • Chcesz poznawać nowych ludzi?
 • Chcesz swobodnie podróżować?
 • Chcesz zdać MIĘDZYNARODOWY EGZAMIN Cambridge?
 • Chcesz studiować i/lub pracować za granicą?
 • Chcesz patriotycznie pracować w Polsce, ale nawiązać kontakty z zagranicą?
 • Chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia z angielskiego?
 • A może na razie chcesz po prostu przeżyć w szkole?
 • Chcesz zdać EGZAMIN 8?
 • A może MATURĘ?

  Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!
  Zadzwoń pod nr 600 109 101 (chyba że właśnie jest środek nocy ;)

  Sekretariat: Aktualne godziny pracy sekretariatu znajdziesz na naszej WIZYTÓWCE GOOGLE lub na FB.

Znajdź swój kurs

08.00 AM - 20:00 PM

Poniedziałek - Piątek

ul. Narutowicza 79, Piotrków Trybunalski

Adres

Dlaczego właśnie my?

0
LAT School of English
Ciekawe, dynamiczne zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z wytycznymi Rady Europy. Zdobywasz takie same umiejętności jak Twoi rówieśnicy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.
Image

27 LAT TRADYCJI!

Od 27 lat prowadzimy zajęcia najwyższej jakości na wszystkich poziomach zaawansowania, dla osób w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziesz kursy od podstaw (Total beginner) po najwyższy poziom biegłości językowej (Proficiency C2). Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, egzaminów Cambridge First, Advanced i Proficiency i innych.

WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Ciekawe, dynamiczne zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z wytycznymi Rady Europy. Zdobywasz takie same umiejętności jak Twoi rówieśnicy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

WSZYSTKIE JĘZYKI

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, kilka lat temu rozszerzyliśmy ofertę na najbardziej popularne języki obce - hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski. Zapisy trwają! Zapraszamy.

MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY CAMBRIDGE

School of English jako jedyna szkoła w Piotrkowie otrzymała podziękowanie od AMBASADORA Wielkiej Brytanii za wkład w promowanie egzaminów UNIVERSITY of CAMBRIDGE. Jest to dla nas niezwykle cenne wyróżnienie. Bardzo nam miło, że Ambasada Brytyjska w Warszawie docenia nasze zaangażowanie.

WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE

Wyróżnia nas szeroka oferta ciekawych i skutecznych w nauce języka obcego zajęć dla wielu grup wiekowych: dzieci (już od 3 roku życia), uczniów, studentów, młodzieży oraz osób dorosłych, a także specjalistycznych grup zawodowych (lekarze, bankowcy, prawnicy, informatycy).

Oficjalne CENTRUM przygotowujące
do międzynarodowych egzaminów CAMBRIDGE.

School of English jest jedyną szkolą językową w Piotrkowie, która skutecznie przygotowuje do egzaminów Cambridge First Certificate, Advanced i Proficiency. Z nami uzyskasz międzynarodowe certyfikaty, które otworzą Ci drzwi na studia za granicą i drogę do kariery.

AKREDYTACJA BRITISH COUNCIL

01
School of English jest jedyną szkolą językową w Piotrkowie, która spełniła wszystkie rygorystyczne wymogi stawiane przez British Council i Uniwersytet Cambridge, aby uzyskać akredytację na przeprowadzanie egzaminów w swojej siedzibie.
02
Dzięki akredytacji British Council nasza szkoła jest jedynym miejscem w gdzie możesz zdać najbardziej znane, liczące się w świecie egzaminy z języka angielskiego, Cambridge First, Advanced i Proficiency.
03
Dzięki naszemu uczestnictwu w Addvantage, programie partnerskim dla szkół językowych, organizowanym przez British Council, mamy zapewniony dostęp do najświeższych informacji o egzaminach oraz możliwość przygotowania Cię, bazując na autentycznych testach Cambridge z lat ubiegłych.
Image

MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY

Image
Image

ANGIELSKI SKUTECZNIE

Znajdź nas!